Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Dobrze zaczęli sezon

Anita Szepelska i Adam Karwowski, zawodnicy UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęli medalowe miejsca na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Tenisie w Łęcznej i w Zamościu. Oba sukcesy tenisowe odnotowali w grze deblowej.

Adam Karwowski
Adam Karwowski
Anita Szepelska
Anita Szepelska

Anita Szepelska w parze z Mają Makal (TT „Stanley” Białystok) zajęły  II miejsce w turnieju w Łęcznej. Natomiast Adam Karwowski wspólnie z Janem Malmon (STZ "Return" Parczówek) wywalczyli III miejsce w Zamościu.
- W grze singlowej wypadliśmy nieco słabiej – mówi trener i opiekun Tomasz Waldziński. - Anita przegrała swój pierwszy mecz z Mają Stawarz ( MKS AM Tenis Warszawa)  wynikiem 3/6 2/6. Natomiast Adam w ćwierćfinale imprezy uległ Mateuszowi Piątkowi ( KT Avia Świdnik)  1/6 2/6 .
Niemniej  co podkreśla szkoleniowiec były to pierwsze starty zawodników na ogólnopolskich turniejach w sezonie letnim.
- Okres zimowy przepracowaliśmy bardzo solidnie więc sądzę, że z turnieju na turniej nasi tenisiści powinni grac coraz lepiej – mówi Tomasz Waldziński.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę