Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Najlepsi w województwie

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, jest najlepszym klubem tenisowym w województwie podlaskim. To wynik najnowszego rankingu Polskiego Związku Tenisa na zakończenie 2012 roku. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 68 miejscu a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Tomasz Poreda Prezes UKS „Return” Łomża
Tomasz Poreda Prezes UKS „Return” Łomża

PZT przyznaje punkty i raz w roku publikuje ogólnopolski ranking stowarzyszeń zajmujących się tenisem biorąc pod uwagę wyniki tenisistów w turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich oraz rangę organizowanych imprez sportowych. Należy zaznaczyć, że w województwie podlaskim aktywnie działa siedem klubów tenisowych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę