Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Mistrz Młodzików

Daniel Łaski zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (chłopcy do lat 14). W finale Daniel 6/3 6/3  pokonał klubowego kolegę Bartosza Cyndzasa.  Daniel wspólnie z Bartkiem zwyciężyli również w deblu 6/0 6/0 wygrywając z parą z UKS „Sokół Asy” Białystok-  Szymonem Sokołowskim i Mateuszem Domańskim.

Od lewej: Bartek Cyndzas, Daniel Łaski, Mateusz Domański, Maksymilian Sańczyk, Maciej Starosta, Szymon Sokołowski
Od lewej: Bartek Cyndzas, Daniel Łaski, Mateusz Domański, Maksymilian Sańczyk, Maciej Starosta, Szymon Sokołowski

W drodze do finału Daniel w pierwszym meczu 6/1 6/1 pokonał Szymona Sokołowskiego (UKS „Sokół Asy” Białystok) a następnie 6/0 6/0 Macieja Starostę (KT „Okuła” Białystok). Z kolei Bartek w pierwszym spotkaniu obronił trzy piłki meczowe i po zaciętym wyrównanym pojedynku 7/5 7/5 ograł Maksymiliana Sańczyka (CT „Zwierzyniec” Białystok). Drugi mecz zagrał przeciwko Mateuszowi Domańskiemu (UKS „Sokół Asy” Białystok) wygrywając wynikiem 6/2 6/2.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę