Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Podlasia w Tenisie Skrzatek

Gabrysia Andrukonis ( KT „Okuła"”Białystok) pokonując w finale 6/2 6/2 Olę Czerwińską ( UKS „Return” Łomża) wygrała Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie (dziewczęta do lat12). Zawody rozgrywano w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Ola Czerwińska i Gabrysia Andrukonis.
Ola Czerwińska i Gabrysia Andrukonis.

- Ola w drodze do finału w pierwszym meczu 6/1 6/1 ograła Julię Engel ( UKS „Sokół Asy” Białystok), a w kolejnym pojedynku po bardzo zaciętej walce wygrała z klubową koleżanką Zuzią Łempicką wynikiem 7/5 7/5 – podaje trener Tomasz Waldziński.

W półfinale turnieju indywidualnego znalazły się  także Kasia Przybyszewska i Pola Rafałowska (obie UKS „Return” Łomża).

Natomiast w deblu w finale spotkały się dwie pary UKS „Return” Łomża. Wygrały Ola Czerwińska z Kasią Przybyszewską pokonując Maję Cyndzas i Zuzię Łempicką.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę