Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Sukcesy młodych tenisistów

Piotr Salamoński zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Udany występ na kortach w Warszawie zaliczyła również łomżyńska tenisistka Anita Szepelska.  W turnieju Młodziczek (dziewczęta do lat14) rozgrywanym w Centrum Tenisowym „Prestige” Warszawa zajęła trzecie miejsce.

Piotr Salamoński, uczeń SP nr 7 w Łomży, w pierwszym meczu 6/2 6/2  pokonał Wiktora Kosowskiego. W półfinale po zaciętym pojedynku (wynik nie odzwierciedla dramaturgii spotkania) 6/3 6/3 ograł Szymona Sokołowskiego UKS „Sokół Asy” Białystok. Następnie w  finale turnieju wynikiem 6/4 6/4 pokonał klubowego kolegę Aleksandra Modzelewskiego. W grze deblowej Piotr wspólnie z Marcelem Bałdygą (SP nr10 w Łomży) zajęli pierwsze miejsce ogrywając w finale 6/4 6/4 łomżyńsko-białostocką parę Wiktora Sęka i Szymona Sokołowskiego.

Wyniki turnieju w singlu
I miejsce Piotr Salamoński- uczeń SP nr 7 w Łomży
II miejsce
Aleksander Modzelewski- uczeń SP nr 7 w Łomży
III miejsce Marcel Bałdyga  - uczeń SP nr 10 w Łomży

Wyniki turnieju w deblu
I miejsce PiotrSalamoński i Marcel Bałdyga
II miejsce Szymon Sokołowski i Wiktor Sęk - uczeń SP nr 10 w Łomży


Anita Szepelska w ćwierćfinale zawodów pokonała 6/0 6/2 Karolinę Wilczyńska (WTS „Deski” Warszawa) natomiast w półfinale przegrała 6/4 6/4 z Aleksandrą Jeleń (NST Warszawa). W turnieju wystartowało trzynaście tenisistek a zwyciężczynią zawodów okazała się Aleksandra Jeleń.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę