Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wśród najlepszych tenisistek Polski

Anita Szepelska tenisistka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajęła drugie miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Polskiego Związku Tenisa który odbył się w Warszawie .W zawodach wystartowało dwanaście zawodniczek, a organizatorem imprezy był klub KT „Legia” Warszawa.

Anita Szepelska
Anita Szepelska
Zwyciężczyni Nadia Brunzlow (po lewej) i Anita Szepelska
Zwyciężczyni Nadia Brunzlow (po lewej) i Anita Szepelska

Zawodniczka z Łomży w ćwierćfinale turnieju 7/5 6/2 pokonała Maję Okruszko WTS „Deski” Warszawa, w półfinale wynikiem 7/5 6/0 ograła Gabrielę Kacprzak MKS AM Tenis Warszawa. W finale zawodów uległa natomiast 1/6 1/6 Nadii Brunzlow WTS „Deski” Warszawa.
Anita Szepelska gra w kategorii wiekowej Młodziczki (dziewczęta do lat 14) i zajmuje obecnie 28 miejsce w rankingu Polskiego Związku Tenisa. W tej kategorii sklasyfikowanych jest 258 tenisistek w Polsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę