Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Obóz tenisowy „Mazurskie Marzenie” 2013

Tradycyjnie, jak co roku tenisiści z UKS „Return” Łomża rozpoczęli swoje wakacje od wyjazdu na obóz tenisowy. Tym razem spędziliśmy czas w przepięknym ośrodku „Mazurskie Marzenie” nad jeziorami Kownatki i Kąty.

Mieszkaliśmy w domkach urządzonych w starodawnym, antycznym stylu. Każdy z nich miał swoją  interesującą nazwę: Spichlerz, Kuźnia, Dworek. Oczywiście każdy domek był pod opieką zamieszkującego w nim trenera lub trenerki. Dzień rozpoczynaliśmy od porannego rozruchu biegając w pobliskim lesie. Następnie każdy miał chwilkę na poranną toaletę, bo już o 9.00 spotykaliśmy się na śniadaniu. Po posiłku tenisiści przygotowywali się do treningu tenisowego, który trwał 1,5 godz. W harmonogramie dnia były też 1,5- godzinne ćwiczenia ogólnorozwojowe takie jak: ćwiczenia na karimatach wzmacniające i rozciągające nasze mięśnie, siłownia zewnętrzna, zajęcia z nordic walking, testy sprawności ogólnej i specjalnej, gry zespołowe np. piłka siatkowa, piłka nożna. Przez cały obóz pogoda dopisywała, więc pod okiem ratownika pływaliśmy w jeziorze i opalaliśmy się na plaży. O godz. 14.00 spotykaliśmy się na obiedzie. Po posiłku był czas wolny, który najczęściej wykorzystywaliśmy słuchając muzyki, wspólnie rozmawiając no i oczywiście sprzątając w pokojach. Po przerwie obiadowej wracaliśmy do treningów: każdy z nas uczestniczył w 1,5- godzinnym treningu tenisowym a następnie wytrwale podążał na zajęcia ogólnorozwojowe. Po drugiej sesji treningowej wszyscy uczestnicy spotykali się na wspólnej kolacji. Po takim aktywnym dniu mieliśmy spory apetyt . Na obozie panowała bardzo miła atmosfera, nie tylko wśród uczestników, ale też wśród trenerów. Wieczorami mieliśmy czas na integrację. Trenerzy dbali, żeby wieczorne zabawy zainteresowały zarówno młodszych jak i starszych tenisistów. Mimo ciężkiej pracy wkładanej w treningi mieliśmy bardzo dużo świetnych pomysłów na zabawę, np.: podchody nocne do lasu z latarkami, turniej jednej piłki, dyskoteka, ogniska i wiele innych. Cały dzień spędzaliśmy bardzo aktywnie, aż do 22.00, bo ta godzina oznaczała ciszę nocną. Czasem plan dnia był tak mocno napięty, że godzina ciszy nocnej ulegała niewielkim przesunięciom .Na koniec obozu zawsze jest turniej, który podsumowuje trud i wysiłek włożony na treningach tenisowych i ogólnorozwojowych. Podczas rywalizacji turniejowej panuje wielki stres, ale i tak zawsze dostajemy nagrody pocieszenia. 
Oto wyniki turnieju:
TALENTIADA (konkurencje dla najmłodszych): I miejsce-Krzysztof Przybyszewski, II miejsce- Marysia Wojtaszek, III miejsce-Natalia Bikowska.
Turniej kategorii: Skrzatów i Skrzatek (dziewczęta i chłopcy do lat 12): I miejsce- Piotr Salamoński, II miejsce- Katarzyna Przybyszewska, III-IV miejsce- Paula Rafałowska, Aleksander Modzelewski.
Turniej „play-off”: I miejsce- Mariusz Hołownia, II miejsce- Dawid Plona, III- IV miejsce- Kinga Niklewicz, Kamil Łada.
Turniej „każdy z każdym” (grupa najsilniejsza) : I miejsce- Adam Karwowski, II miejsce- Anita Szepelska, III miejsce- Jakub Frydrych, IV miejsce- Michał Warnajtys, V miejsce- Izabela Karwowska, VI miejsce- Bartosz Duda.
Jeszcze nigdy nie opuściłam obozu tenisowego, tak jak wiele innych zawodników z naszego klubu. Czekam na kolejny wyjazd!!!
Tenisistki UKS „Return” Łomża

zobacz także inną galerię zdjęć z obozu 2013

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę