Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Ola w Warszawie

Aleksandra Czerwińska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Tenisa w Warszawie. Turniej zorganizował klub KT „Radość 90” Warszawa, a w zawodach wystartowało 12 tenisistek w wieku do12 lat.

Ola w ćwierćfinale turnieju 6/0 6/4 pokonała Martynę Zarębę (WTK Mera Warszawa), natomiast walcząc o finał po długim i zaciętym trzysetowym meczu wynikiem 7/6(4) 2/6 3/10 uległa Leticii Matuszewskiej (KT „Budowlani” Olsztyn).
- Ola dopiero zaczyna starty na turniejach poza granicami naszego województwa – mówi trenet Tomasz Waldziński. - Uważam, że taki udany występ zmotywuje ją do ciężkiej pracy na korcie i treningach ogólnorozwojowych. Ola ma predyspozycje do uprawiania tenisa i myślę, że już niedługo wyniki turniejowe będą dużo lepsze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę