Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Tenisista z przyszłością

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrał turniej tenisa w Białymstoku. Zawody zorganizował Klub Tenisowy Okuła Białystok. System rozgrywek prowadzony został według regulaminu TENIS 10 (dzieci do lat 10).

Wiktor Kosowski
Wiktor Kosowski

W turnieju zagrało 12 młodych tenisistów. Wiktor w swojej grupie wygrał 5 meczów i zakwalifikował się do finału imprezy. W finale wynikiem 6/1 ograł Tomasza Roskę z KT „Okuła” Białystok.
- Wiktor gra w tenisa stosunkowo krótko i jego osiągnięcie jest dla mnie miłym zaskoczeniem - mówi trener Tonasz Waldziński. - Jeśli nie straci zapału do tenisa, będzie systematycznie i z zaangażowaniem trenował to kto wie, może wyrasta następca Adama Karwowskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę