Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Sukces tenisistki Oli

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży, zajęła II miejsce w turnieju tenisowym rozgrywanym w Warszawie. Organizatorem zawodów był klub tenisowy UKT „Radość 90” Warszawa, a w turnieju wystartowało 19 tenisistek kategorii skrzaty, czyli dziewczęta do lat 12.

Aleksandra Czerwińska (po prawej)
Aleksandra Czerwińska (po prawej)

Tomasz Waldziński, trener zawodniczki relacjonuje, że Ola w drugiej rundzie, po zaciętej walce w trzech setach pokonała Orianę Grott (NST Mazowieckie) wynikiem 3/6 6/4 10/7. W kolejnym meczu 6/3 6/1 ograła Juliannę Boryniec (UKS Sportteam Warszawa). Następnie w półfinale turnieju Ola 7(5)/6 6/1 zwyciężyła z Julią Piłką (KS Break- Point Brwinów). Niestety w meczu finałowym musiała uznać wyższość swojej rywalki Liliany Tolejtis (Sporteum I. Stępniak Warszawa) przegrywając pojedynek wynikiem 6/4 6/2.
- Turniej był silnie obsadzony, więc drugie miejsce Oli to duży sukces – podkreśla Tomasz Waldziński. - Kolejne zawody już za tydzień w Olsztynie, „forma jest”, więc również liczymy na dobry start


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę