Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ruszają Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

Przez trzy najbliższe weekendy Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża działający przy III LO w Łomży wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Łomża organizują Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży.

Dla najmłodszych ( wiek przedszkolny i wczesnoszkolny) organizatorzy planują przeprowadzić Talentiadę Tenisową- czyli konkurencję sprawdzające sprawność ogólną i specjalną startujących tenisistów. Dla nieco starszych uczestników (wiek szkolny) posiadających podstawowe umiejętności gry w tenisa organizatorzy przygotowują Turniej Mini Tenisa wg Programu PZT Tenis 10, a dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych- Turniej Tenisa z podziałem na kategorie wiekowe.

Zgłoszenia do turnieju i talentiady oraz weryfikacja zawodników odbędzie się dnia 6.06 (piątek) w godzinach 15.00-16.00 na kortach tenisowych przy III LO przy ul. Senatorskiej 13.

Zapraszamy!
Tomasz Waldziński


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę