Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Mistrzowie województwa skrzatów

Aleksandra Czerwińska i Wiktor Kosowski zawodnicy UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (dzieci do lat 12). Ola w finale 4/6, 6/4, 10/8 pokonała Kamilę Popławską (KT Okuła Białystok), natomiast Wiktor wynikiem 6/4 6/4 ograł klubowego kolegę Adama Chojnowskiego.

W grze deblowej zwyciężyły Aleksandra Czerwińska i Katarzyna Przybyszewska (obie UKS "Return" Łomża). Dziewczęta w meczu finałowym wynikiem 6/1 6/1 pokonały zawodniczki z Suwałk- Magdalene Mitros i Urszulę Makarską. Natomiast wśród chłopców I miejsce zajęli Piotr Salomoński i Wiktor Kosowski (tenisiści UKS "Return" Łomża) ogrywając 6/1 6/1 parę Adam Chojnowski i Wiktor Sęk.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę