Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ola na podium

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Tenisa w Gdyni. Organizatorem turnieju był Klub Tenisowy „Arka” Gdynia, a o tytuł najlepszej rywalizowało w nim 10 dziewcząt.

Aleksandra Czerwińska (po lewej) z Aleksandrą Durzyńską trenerką UKS „Return” Łomża
Aleksandra Czerwińska (po lewej) z Aleksandrą Durzyńską trenerką UKS „Return” Łomża

Łomżanka, Aleksandra Czerwińska  w pierwszej rundzie 6/3 6/3 pokonała Juliannę Boryniec ( Sportteam Warszawa). Następnie 6/2 6/2 wygrała z Nasutą Pauliną (GAT Gdańsk). Kolejny zwycięski mecz 6/4 6/2  rozegrała z Janiszek Weroniką (NST Pomorskie). 
- Niestety w walce o finał, po zaciętym pojedynku, Ola wynikiem 5/7 3/6 przegrała z Górską Darią (NST Pomorskie) – relacjonuje Tomasz Waldziński. - W meczu o trzecie miejsce nasza tenisistka pewnie ograła 6/2 6/2 Szymczewską Matyldę (NST Pomorskie).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę