Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szepelska dwa razy na podium

Anita Szepelska, tenisistka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, indywidualnie wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w Gdyni. Zawodniczka z Łomży świetnie wypadła także w turnieju deblowym. Grając wspólnie z zawodniczką z Gdańska zajęły drugie miejsce.

Anita Szepelska
Anita Szepelska
Anita Szepelska
Anita Szepelska

Turniej w Gdyni organizowany był przez Klub Tenisowy „Arka” Gdynia. Na kortach zmierzyły się zaś tenisistki z Gdyni, Gdańska, Słupska, Wrocławia i Łomży. Reprezentująca   UKS „Return” Łomża Anita Szepelska w turnieju singla rozegrała trzy zwycięskie pojedynki. Najpierw  0/6 2/6 pokonała Darię Danielewicz (NZ Gdańsk), później 1/6 1/6 Julię Daszkiewicz ( GAT Gdańsk)- Szepelska Anita, by w finale spotkać się z Zuzanną Czubą (UKS LOB- DAT Wrocław). Także w tym meczu górowała łomżanka wygrywają oba sety 0/6.
Anita Szepelska wystartowała także w turnieju deblowym. Grając wspólnie z Darią Danielewicz również odniosła sukces zajmując drugie miejsce. W meczu finałowym po zaciętym trzysetowym pojedynku dziewczęta przegrały wynikiem 1/6 6/0 5/10 z Julią Daszkiewicz i Nikolą Zurawską  (Lechia Gdańsk).
- Korty Arki są dla nas szczęśliwe w tym sezonie – mówi trener klubu Tomasz Waldziński. - Niedawno Ola Czerwińska przywiozła z Gdyni brąz teraz Anita wygrała turniej. Mam tylko nadzieję, że dobrą formę nasi zawodnicy utrzymają do Mistrzostw Polski, które już niebawem 18-24 sierpień będą rozgrywane w Warszawie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę