Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

WTK Skrzatów w Łomży

Wojciech Murawski (Eurotenis Łódź) wygrał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12) rozegrany w Łomży na kortach III Liceum Ogólnokształcącego. W meczu finałowym 6/3  6/3 pokonał Adama Chojnowskiego (UKS „Return” Łomża).

- Mimo przegranej w finale Adam zagrał bardzo dobry turniej – ocenia Tomasz Waldziński, trener łomżyńskiego młodego tenisisty. - W meczu fazy grupowej ograł klubowego kolegę Wiktora Sęka 6/4 6/4, a w półfinale turnieju po zaciętym pojedynku wynikiem 6/4 6/4  pokonał Rafała Murawskiego (Eurotenis Łódź).
Rozegrano także grę deblową, którą wygrali zawodnicy: Wojtek Murawski i Adam Chojnowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę