Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tenis na wózkach

Na kortach MOSiR przy ul. Zjazd 18 w Łomży odbył się pierwszy w województwie podlaskim Turniej Tenisa na Wózkach. Inicjatorem przedsięwzięcia był Piotr Arasimowicz fizjoterapeuta instruktor łomżyńskich tenisistów.

W turnieju udział wzięło 10 zawodników z klubów: WTS DeSki Warszawa, IKS Spartakus Koźmin Wlkp, Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa Płoc i UKS Return Łomża a wśród nich mieliśmy zaszczyt gościć Jerzego Kulika uczestnika paraolimpiad.
Zwycięzcą turnieju został oczywiście Jerzy Kulik (SIKT Płock) który w finale 6/2 6/0 pokonał Adama Kinowskiego (IKS Spartakus Kożmin Wlkp)
Podczas zawodów został rozegrany również pokazowy mecz integracyjny w deblu pomiędzy Stefanem Dobaczewskim (SIKT Płock) i Tomaszem Poredą a Tomaszem Chrzanowskim (UKS Return Łomża) i Tomaszem Waldzińskim. Wygrała para Dobaczewski/Poreda.

Uczestnicy Turnieju Tenisa na Wózkach
1. Kulik Jerzy
2. Kinowski Adam
3. Rogowski MArcin
4. Stasiak Arkadiusz
5. Chrzanowski Tomasz
6. Dobaczewski Stefan
7. Gomola Michał
8. Perka Krzysztof
9. Bukrym Kamil
10. Sobczyński Andrzej
Organizatorem turnieju byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, UKS Return Łomża działający przy III LO oraz Centrum Rehabilitacji "MEDICOR".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę