Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

Mistrz województwa

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie ( do lat 14). Turniej odbył się na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży a organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisa oraz łomżyński „Return”.

Wiktor Kosowski z Aleksandrą Durzyńską (trenerką w UKS "Return" Łomża)
Wiktor Kosowski z Aleksandrą Durzyńską (trenerką w UKS "Return" Łomża)

W zawodach wzięło udział ośmiu młodych tenisistów z Łomży i Białegostoku. Turniej rozegrano systemem grupowym, w którym zawodnicy rozgrywali mecze „każdy z każdym”. Następnie z poszczególnych grup wyłoniono zwycięzców: Wiktora Kosowskiego i Bartka Cyndzasa (obaj UKS „Return” Łomża). Tenisiści rozegrali spotkanie finałowe w którym lepszy okazał się Wiktor pokonując klubowego kolegę wynikiem 6/3 6/3. Półfinał turnieju i tym samym trzecie miejsce ex aequo wywalczyli Marceli Bałdyga (UKS „Return” Łomża) i Szymon Sokołowski („Zwierzyniec” Białystok).

Grę deblowa wygrali Wiktor Kosowski i Szymon Sokołowski, którzy w finale turnieju pokonali łomżyńską parę Adama Chojnowskiego i Bartka Cyndzasa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę