Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

Anita druga w Zamościu

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie w Zamościu. - W meczu finałowym nasza tenisistka 2/6 2/6 przegrała z turniejową jedynką - Dominiką Paczena (TK „Piekary Śląskie”) - chwali występy młodej tenisistki trener Tomasz Waldziński.

Anita Szepelska z trenerem Tomaszem Waldzińskim
Anita Szepelska z trenerem Tomaszem Waldzińskim

Jak przekazuje trener Waldziński Anita w pierwszej rundzie miała wolny los przysługujący rozstawionym zawodniczkom. W drugiej pokonała Joannę Tymurę (UKS „Return” Radom) wynikiem 6/0 6/1. W półfinale turnieju Anita spotkała się z Gabrielą Końską (WTS „DeSki” Warszawa) gdzie po zaciętym i bardzo wyrównanym meczu zwyciężyła 7/5 6/4. Dopiero w meczu finałowym tenisistka z Łomży przegrała 2/6 2/6 z turniejową jedynką - Dominiką Paczena (TK „Piekary Śląskie”).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę