Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

Mistrzostw Miasta w tenisie - zapowiedź

Przez dwa najbliższe weekendy na kortach tenisowych III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych par tenisowych.

Zgłoszenia do turnieju i weryfikacja zawodników odbędzie się dnia 12.06 (piątek) w godzinach 15.30-16.30 na kortach III LO przy ul. Senatorskiej 13.
Turniej odbywa sie pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży. Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża,  III Liceum Ogólnokształcące oraz Podlaski Wojewódzki Związek Tenisa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę