Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Trenowali z najlepszymi na świecie

Zawodnicy UKS Return Łomża – Anita Szepelska, Aleksandra Czerwińska, Marcel Bałyga i Piotr Salamoński – trenowali w Barcelonie w Akademii Tenisowej Sánchez-Casal pod okiem najlepszych trenerów tenisa na świecie. Z młodymi łomżanie trenowali między innymi Sergio Casala i Daniela Sorribas. - Do Barcelony pojechaliśmy, aby nasi tenisiści mogli ogrywać się z najlepszymi zawodnikami na świecie w swoich kategoriach wiekowych – mówi Tomasz Waldziński trener UKS Return Łomża. – To był czas intensywnych treningów tenisowych, a także ogólnorozwojowych i mentalnych.

To pierwsze takie zgrupowanie dla młodych łomżyńskich tenisistów. Młodzież wykazała się zdyscyplinowaniem oraz ogromnym zapałem do pracy. 
- Każdego dnia trenowaliśmy cztery godziny dziennie na kortach, dwie godziny zajęć ogólnorozwojowych w siłowni i na korcie oraz godzina treningu mentalnego – powiada Tomasz Waldziński dodając, że oprócz zajęć sportowych młodzi łomżanie uczestniczyli również w zajęciach języka angielskiego.
Jak podkreśla trener UKS Return Łomża młodzi zawodnicy zostali zauważeni pod względem przygotowania technicznego. Wskazówki od hiszpańskich trenerów sugerują więcej  treningów ogólnorozwojowych na siłowni oraz treningi sensomotoryczne (praca nad stabilizacją ciała w momencie uderzenia piłki).
- Uważam, że takie zgrupowanie zaangażuje naszych tenisistów do ciężkiej i systematycznej pracy na kortach i pośrednio wpłynie na wyniki w nadchodzących turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich – dodaje Waldziński. 
Zgrupowanie odbyło się w Akademii Tenisowej SANCHEZ – CASAL w Barcelonie. Pobyt był możliwy dzięki pomocy finansowej JBB Łyse i OSM Piątnica.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę