Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

Szepelska w dobrej formie

Anita Szepelska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w tenisie w Zamościu. Łomżyńska tenisistka potwierdziła wysoką formę kwalifikując się podczas eliminacji w Bytomiu do turnieju głównego Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie

Anita Szepelska
Anita Szepelska
Anita Szepelska
Anita Szepelska

Organizatorem zawodów był KT Return Zamość. Jak relacjonuje Tomasz Waldziński, trener zawodniczki, Anita w drodze do finału pokonała  6/0 6/0 Szmerło Wiktorię (GKS Górnik Łęczna), Tymurę Joannę 6/2 6/1 (ZTT KT Return Zamość). W fiale przegrała z Psut Kingą 6/2 7/5 (KT Legia Warszawa). Natomiast w grze deblowej w parze z Psut Kingą w I rundzie pokonały 6/2 6/0 Michalak Klaudię/Szmerło Wiktorię ( obie GKS Górnik Łęczna). W finale gładko ograły parę Teresińską Alicję / Tymurę Joannę z wynikiem 6/0 6/0  (KT Return Zamość).

Anita Szepelska tenisistka potwierdziła również wysoką formę startując w Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie rozgrywanych w Bytomiu. Anita wygrywając eliminacje zakwalifikowała się do turnieju głównego Mistrzostw Polski (drabinka turniejowa rozpisana tylko na 32 zawodniczki). Nasza tenisistka po zaciętym pojedynku pokonała w I meczu Bobik Dominikę KT Wrocław 6/2 1/6 6/0. W II rundzie przegrała z Zajdą Magdaleną (BKT Adventage Bielsko- Biała) 0/6 1/6.

- Cieszy nas wysoka forma naszej tenisistki dlatego już w środę wyjeżdżamy na OTK do Krosna! - dodaje Tomasz Waldziński.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę