Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 01 grudnia 2020 napisz DONOS@

,,Piątuś” Cup 2015 wystartował

Na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rozpoczęły się rozgrywki ,,Piątuś” Cup 2015. W ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym młodziczek rywalizuje 16. dziewcząt w wieku do 14 lat. - To turniej trochę nietypowy, bo nie jest rozgrywany systemem pucharowym ale grupach, więc jest możliwość pogrania – mówi Janusz Sewastianow sędzia główny turnieju ,,Piątuś” Cup 2015. - Każda z zawodniczek przez trzy dni rozegra po 6 meczów. Łomżę reprezentuje pięć zawodniczek UKS Return. Przyjechały też młode tenisistki z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Gdańska, Olsztyna i Białegostoku.

Organizatorem turnieju jest UKS Return Łomża, III Liceum Ogólnokształcące w Łomży oraz OSM Piątnica. Nazwa turnieju pochodzi od nazwy jednego z nowszych produktów mleczarni – jogurtu dla dzieci „Piątuś”.
- Jest nam bardzo miło, że możemy wspierać i organizować ten turniej – mówił podczas inauguracji rozgrywek prezes OSM Piątnica  Zbigniew Kalinowski, przy okazji zapraszając tenisistki i ich rodziców do degustacji wystawionych produktów spółdzielni. - Na pewno tym zawodniczkom, które przegrały swoje mecze nieco osłodzi on życie, ale da też energii przed kolejnymi zmaganiami na kortach.
Tomasz Poreda, prezes UKS „Return” Łomża życzył zawodniczkom wspaniałych meczów i zagrań, a, dyrektor III LO Grażyna Chodnicka, która wypowiedziała „magiczne” słowa: „pierwszy ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym młodziczek ,,Piątuś” Cup 2015 uważam za otwarty”, dziękowała obu prezesom, ale przede wszystkim Tomaszowi Waldzińskiemu, za to że od kilkunastu już lat zabiega o to aby przyszkolne korty były w jak najlepszym stanie technicznym i aby na nich rozgrywane były mecze na ogólnopolskim poziomie.
Turniej „Piatuś Cup” jest 11. ogólnopolskim  turniejem rozgrywanym na kortach przy III LO w Łomży. Wcześniej, przez 10 lat rozgrywano tu turniej Nadzieja CUP mężczyzn, którego kolejna edycja planowana jest także w tym roku.

Foto:
Foto:
Foto: Prezes OSM Piątnica  Zbigniew Kalinowski i prowadzący otwarcie turnieju Mariusz Rytel. W trakcie otwarcia nad kortami w Łomży pokropił deszcz - pierwszy od wielu tygodni.
Foto: Tomasz Poreda, prezes UKS Retur Łomża (pierwszy po prawej) i Ewa Waldzińska dyrektor turnieju ,,Piątuś” Cup 2015 (trzecia od lewej)
Foto: Janusz Sewastianow sędzia główny turnieju ,,Piątuś” Cup 2015.
Foto:
Foto: Grażyna Chodnicka, dyrektor III LO
Foto: Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały upominki od sponsora OSM Piątnica

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę