Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 listopada 2020 napisz DONOS@

Puchar „Piątuś Cup” pojechał do Krakowa

Wiktoria Saska z KKS Kraków wygrała organizowany po raz pierwszy „Piątuś Cup” czyli ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodziczek w tenisie. Przez trzy dni na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rywalizowało 16. tenisistek w wieku do 14 lat. Wiktoria Saska nie miała sobie równych. Wygrała wszystkie sześć meczów. Drugie miejsce zajęła Weronika Ejsmont z Olsztyna, trzeci była Urszula Nebelska z Łodzi, a czwarte Julia Daszkiewicz z Gdańska.

W turnieju rywalizowało także pięć zawodniczek UKS Retur Łomża. Najlepiej z nich poradziła sobie Katarzyna Przybyszewska i Maja Cyndzan, które znalazły się w trzecie grupie.
- Przed rozgrywkami liczyliśmy na lepsze wyniki Olgi Czerwińskiej, ale ona miała pecha w losowaniu i trafiał najmocniejsze zawodniczki w grupie – mówi Tomasz Waldziński. - Niemniej uważam, że dla naszych zawodniczek, była to prawdziwa szkoła tenisowego życia. Przez trzy dni każda z nich rozegrała po 6 meczów zazwyczaj z zawodniczkami lepszymi od nich. Także jako organizatorzy tego turnieju czujemy się spełnieni. Rodzice zawodniczek, które do nas przyjechały z Polski, a to naprawdę najlepsze młode tenisistki w kraju, mówili, że to był jeden z lepiej zorganizowanych turniejów w Polsce i że na pewno przyjadą do nas za rok.

Po tenisistkach na korty III LO w Łomży weszli młodzi tenisiści. Rozgrywki „Piątuś Cup” zakończyły się w poniedziałek, a od wtorku trwają tu rozgrywki JBB Nadzieja Cup. Startuje w nich 16 młodych chłopców. W tej grupie jest 5. łomżan.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę