Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

JBB Nadzieja Cup zakończony

Turniej JBB Nadzieja Cup zakończony, pora na podsumowanie. Nasz klub reprezentowało pięciu zawodników i jesteśmy zadowoleni z ich występów – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża. - Choć nie są to wysokie pozycje, to spisali się bardzo dobrze, zważywszy, że nasi tenisiści byli wiekowo młodsi od wielu ich przeciwników, którzy przyjechali na turniej do Łomży.

Spośród łomżyńskich tenisistów najlepiej zaprezentował się Wiktor Kosowski. Nasz zawodnik w fazie eliminacyjnej rozgrywając 3 mecze wygrał jeden ogrywając  wynikiem 6/3 6/2 Stanisława Pyrę z klubu Mera Warszawa. Dzięki temu w fazie finałowej ulokował się w 3 grupie. Wraz z nim podobne wyniki w pierwszej fazie uzyskali: Marcel Bałdyga (ogrywając klubowego kolegę Piotra Salamońskiego 6/3 6/2) i Jakub Trawiński. W fazie finałowej Wiktor wygrał wszystkie swoje mecze: z Kubą Trawińskim 6/4 6/3, Bałdygą Marcelem 6/2 6/2 i Murawskim Wojciechem 6/0 6/3 Eurotenis Łódź. Turniej JBB Nadzieja Cup wygrał Jakub Federowicz GAT Gdańsk, drugie miejsce zajął Dariusz Kuczyński również z tego klubu, a trzecie miejsce Jan Magielski DeSki Warszawa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę