Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie.

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał mistrzostwa Podlasia w tenisie do lat 14. W turnieju wzięli udział chłopcy z Łomży i Białegostoku, a zawody zostały rozegrane na sali III LO w Łomży.

od lewej: Jakub Trawiński, Bartosz Cydzas, Wiktor Sęk, Maks Sańczyk, Szymon Sokołowski, Maceli Bałdyga, Aleksandra Durzyńska, Piotr Salamoński, Tomasz Waldziński, Adam Chojnowski, Wiktor Kosowski.
od lewej: Jakub Trawiński, Bartosz Cydzas, Wiktor Sęk, Maks Sańczyk, Szymon Sokołowski, Maceli Bałdyga, Aleksandra Durzyńska, Piotr Salamoński, Tomasz Waldziński, Adam Chojnowski, Wiktor Kosowski.

Wiktor w drodze do finału w pierwszej rundzie pokonał Maksymiliana Sańczyka (KT Okuła Białystok) wynikiem 6/4 6/4. Następnie 6/2 7/6 ograł Szymona Sokołowskiego (KT Zwierzyniec Białystok). W finale Wiktor zmierzył się z klubowym kolegą Bartoszem Cyndzasem, którego pokonał po bardzo zaciętym trzysetowym meczu 4/6 6/4 10/7. Trzecie miejsce w turnieju wywalczył również łomżyński tenisista Marceli Bałdyga. Grę deblową wygrała para z Białegostoku- Szymon Sokołowski i Maks Sańczyk.

Wiktor jest uczniem SP nr 7 w Łomży, Bartek Cyndzas PG nr 6 a Marceli Bałdyga Katolickiego Gimnazjum.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę