Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 stycznia 2021 napisz DONOS@

Szepelska na podium w Poznaniu

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła 3 miejsce w singlu i 2 w grze deblowej z Martą Jaśkiewicz (AZS Łódź) w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie w Poznaniu. Tomasz Waldziński, trener zawodniczki podkreśla, że turniej był bardzo silnie obsadzony i wynik Anity jest powodem do dumy.

Anita Szepelska
Anita Szepelska

Anita Szepelska w pierwszej rundzie zawodów miała wolny los przysługujący rozstawionym zawodniczkom w turniejach. Następnie po bardzo ciężkim trzysetowym pojedynku pokonała Adriannę Łosiak z AZS Poznań 6(6)-7 6-1 7-6(0). W kolejnym meczu wynikiem 6-2 7-5 ograła Carolinę Cerowską z SKT Sopot. W półfinale turnieju niestety po trzysetowym i bardzo wyrównanym meczu przegrała z Zuzanną Szczepańską (KCT Masters Szczecin) wynikiem 6(8)-7 6-2 7-5.
- Jak widać na załączonej drabince w zawodach rywalizowały dziewczęta praktycznie ze wszystkich liczących się klubów tenisowych w Polsce – mówi Tomasz Waldziński. - Każdy mecz Anity był bardzo emocjonujący i pełen zwrotów akcji. Oglądając tenisowe pojedynki, do ostatniej chwili nie można było przewidzieć wyniku i wskazać zwycięzcy. Tym bardziej mamy powód do dumy.

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę