Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 28 listopada 2020 napisz DONOS@

Kosowski wygrał w Piotrkowie Trybunalskim

Wiktor Kosowski uczeń SP nr 7 i zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO wygrał turniej tenisa w Piotrkowie Trybunalskim. W zawodach wystartowało 20 młodych tenisistów (kat. skrzaty do lat 12), a organizatorem sportowej imprezy był Klub Tenisowy TUKS „Kozica” Piotrków Trybunalski.

Wiktor Kosowski z Adamem Majchrzakiemi i trenerem Adama Wiesławem Kozicą
Wiktor Kosowski z Adamem Majchrzakiemi i trenerem Adama Wiesławem Kozicą

Jak przekazuje trener Tomasz Waldziński Wiktor w drugiej rundzie turnieju 4/0 4/1 ograł Budzyńskiego Alana (AZS Łódź). W kolejnym meczu 2/4 4/1 10/5 pokonał Strzeleckiego Jakuba (Eurotenis Łódź). Następnie wynikiem 5/4(2) 4/1 wygrał z turniejową jedynką Maghraby Adamem (RKT „Return” Radom). W finale turnieju nasz zawodnik 4/0 4/1 zwyciężył z Majchrzakiem Adamem (UKS AT Challenge Piotrków Trybunalski).

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę