Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 stycznia 2021 napisz DONOS@

Czerwińska na podium

Aleksandra Czerwińska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w Tenisie. Organizatorem imprezy był UKT Radość 90 Warszawa.

Aleksandra Czerwińska
Aleksandra Czerwińska

W turnieju wystartowało 20 młodych tenisistek. Ola w pierwszym meczu miała BYE (wolna rundę wynikająca z losowania i zajmowanego rankingu w PZT). W meczu drugiej rundy Aleksandra zmierzyła się z Natalią Warcaba (KT Break Warszawa) gdzie w trzysetowym pojedynku wygrała wynikiem 6/4 5/7 7/5. W kolejnym meczu zawodniczka UKS „Return” Łomża  zagrała z Agnieszką Żukowską (ST Matchpoint w Komorowie) również wygrywając pojedynek wynikiem 7/5 7/5. W półfinale turnieju Aleksandra niestety musiała uznać wyższość przeciwniczki Zuzanny Frankowskiej (KT Legia Warszawa) przegrywając mecz 5/7 1/6.
- Po wejściu w starszą kategorię wiekową – młodziczki - Ola dość długo czekała na tenisowy sukces. Dobrze się stało, że jej systematyczna i wzorowa praca na treningach, oraz częste starty w turniejach przyniosły zamierzony efekt. Z pewnością zmotywuje ją to do dalszej pracy na korcie i doda wiary w swoje umiejętności tenisowe – mówił Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.
Aleksandra Czerwińska  jest uczennicą PG 6 w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę