Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski ponownie trzeci w Warszawie

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO, zajął trzecie miejsce w turnieju tenisowym skrzatów (chłopcy do lat 12) w Warszawie. Zawody, które zgromadziły 34 zawodników zostały organizowane przez Centrum Tenisowe Prestige.

Wiktor Kosowski - pierwszy z lewej
Wiktor Kosowski - pierwszy z lewej

Kosowski Wiktor do zawodów przystępował sklasyfikowany na 62. miejscu Rankingu PZT.   
W pierwszym rozegranym meczu wysoko 6-1 i 6-3 ograł Stanisława Kluczyńskiego (Tuan Club Piaseczno). Kolejni przeciwnicy byli bardziej wymagający. W mecz z Damianem Aubossu (DeSki Warszawa) zawodnik z Łomży wygrał 3-6, 6-1 [10-7], a z Jakubem Mackiewiczem (ST MATCHPOINT) 7-5 i 6-1. 
Przeciwnikiem Wiktora w walce o finał zawodów był, notowany w rankingu PZT na 48 miejscu Ignacy Skarżyński (UKT Radość 90 Warszawa. Ten mecz także był bardzo zacięty, ale zawodnik z Łomży nie zdołał pokonać przeciwnika ulegając mu ostatecznie 6-3 i 3-6 [10-4]. 
- Każdy wyjazd Wiktora kończy się miejscem na podium – cieszy się z sukcesu swojego podopiecznego trener Tomasz Waldziński. - Na turniejach w Warszawie konkurencja jest bardzo silna, tak więc trzecie miejsce jest powodem do dumy!
Zawody wygrał Filip Komosiński z MTC Warszawa, który pokonał w setach 6-3 i 6-3 pokonał  Ignacego Skarżyńskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę