Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czerwińska druga

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zajęła drugie miejsce w turnieju tenisa w Warszawie. Na kortach klubu De Ski Warszawa rywalizowało 17 tenisistek (młodziczki do lat 14) z Warszawy, Łodzi, Brwinowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomży.

Sarą Elkosh triumfatorka turnieju i Aleksandra Czerwińska, z UKS Return Łomża, która zajęła drugie miejsce (po prawej)
Sarą Elkosh triumfatorka turnieju i Aleksandra Czerwińska, z UKS Return Łomża, która zajęła drugie miejsce (po prawej)

- Ola w pierwszej rundzie miała bye-a (wolny los, przysługujący rozstawionym zawodniczkom). więc w drodze do finału rozegrała trzy zwycięskie mecze – relacjonuje trener Tomasz Waldziński – w drugiej rundzie zmierzyłam się z Zuzanną Rutkowską (ST Tie Break Warszawa) pokonując ją 6/2 i 6/2. W ćwierćfinale przeciwniczką Oli była Ewa Biełanowicz (ATZ TENISPOINT Warszawa),  którą Ola pokonała 1/6, 6/2 i 6/3, a w półfinale spotkała się z Martą Demianiuk (AKADEMIA PRO-AM Warszawa) również wygrywając w trzech setach: 2/6, 6/2 i 6/2.
Z pojedynku finałowym Aleksandra Czerwińska spotkała się z Sarą Elkosh (Jedynka Nowy Dwór Maz.). W tym meczu tenisistka z Łomży musiał uznać wyższość swojej przeciwniczki przegrywając mecz 1/6 1/6.
W deblu Ola wspólnie z Zuzanną Rutkowską (ST Tie Break Warszawa) zajęły trzecie miejsce.
- Bardzo dobrze, że Ola uwierzyła w swoje możliwości – mówi Tomasz Waldziński. - W tym turnieju zagrała dwa bardzo dobre trzysetowe mecze, gdzie w każdym przegrała pierwszego seta, a mimo to nasza tenisistka rozstrzygnęła pojedynki na swoją korzyść. Takie sytuacje są bardzo trudne, szczególnie dla tenisistów w tym wieku. Dobrze to wróży na przyszłość, gdyż skuteczna gra pod presją jest domeną najlepszych sportowców.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę