Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 stycznia 2022 napisz DONOS@

Szepelska dwa razy druga

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła drugie miejsce w singlu i drugie miejsce w deblu w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie, który w Puławach zorganizował miejscowy UKT Chemik. - Cieszy nas wysoka forma Anity, przed czerwcowymi Mistrzostwami Polski – mówi Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Anita Szepelska, druga od prawej
Anita Szepelska, druga od prawej

Łomżyńska tenisistka była „turniejową jedynką” i w pierwszej rundzie miała wolny los przysługujący trzem rozstawionym zawodniczkom (decyduje ranking PZT).  W drugiej rundzie Anita Szepelska zmierzyła się z Aleksandrą Gielec (TUKS Smecz Tomaszów Maz.) wygrywając mecz wynikiem 6-2 6-1. W półfinale turnieju ograła Zuzannę Krygiel (AZS Poznań) 6-0 6-4. Natomiast w finale spotkała się Aleksandrą Jeleń (KT Legia Warszawa). Po długim trzysetowym pojedynku zawodniczka UKS „Return” przegrała spotkanie z wynikiem 6-3 6-7(1) 6-3 ostatecznie zajmując drugą lokatę.
Także w turnieju deblowym Anita Szepelska w parze z Zuzanną Krygiel zajęły drugie miejsce w puławskim turnieju.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę