Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 27 października 2020 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski podwójnie złoty

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO, wygrał Turniej Tenisa Skrzatów w Żyrardowie (chłopcy do lat 12). Wiktor spośród 40 startujących tenisistów okazał się najlepszy zarówno w singlu jak i w deblu.

Trener Tomasz Waldziński i Wiktor Kosowski
Trener Tomasz Waldziński i Wiktor Kosowski

W grze pojedynczej po pierwszym „wolnym meczu”, młody łomżyniak zmierzył się z Krzysztofem  Miętkiewiczem (ST TIE BREAK Warszawa) ogrywając go 6/1, 6/1. Następnie wygrał mecz z Patrykiem  Chrzanowskim (A.M. Tenis Warszawa) 6/2 6/2. W kolejnej rundzie Wiktor Kosowski  pokonał Stanisława Badowskiego (Sinnet Club Warszawa) 6/3 6/1. 
Po tym zwycięstwie tenisista z Łomży znalazł się w półfinale turnieju.
- Nasz zawodnik po dosyć trudnym meczu ograł Patryka Pałyszko (MATCHPOINT Żyrardów) 6-3 6-7(6) 10-5, ale dopiero finał okazał się prawdziwym horrorem – mówi trener Tomasz Waldziński. - Po bardzo wyrównanej walce Wiktor broniąc cztery meczbole zwyciężył z Jakubem Mackiewiczem (ST MATCHPOINT Warszawa) 2-6 6-2 [14-12].
także w deblu Wiktor Kosowski wspólnie z Patrykiem Pałyszko (MATCHPOINT Żyrardów) wygrali turniej rozgrywając cztery zwycięskie mecze. 
- To już kolejny udany start Wiktora. Potwierdza to jego stałą i wysoką formę, a także niezłą odporność psychiczną – podkreśla Waldziński. - Mamy powód do dumy, gdyż wygrać turniej z drabinką na „64” to nie lada osiągnięcie. 

Organizatorem zawodów był klub tenisowy MATCHPOINT  Żyrardów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę