Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski ponownie zachwyca

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży zajął pierwsze miejsce w singlu i trzecie w deblu w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów organizowanym przez Tenis Klub Sportowy Jawczyce. Turniej rozpisany był na 32 zawodników, a Wiktor ze względu na najwyższą pozycję rankingową PZT rozstawiony był z numerem 1.

Faworyt z Łomży nie zawiódł i po pierwszej wolnej rundzie, w drodze do finału wygrał trzy kolejne  pojedynki. Pierwszy z Stanisławem Kluczyńskim (Tuan Club Piaseczno) 6/4 6/1, następnie z Jakubem Paucz (KT Warszawianka Warszawa) 6/1 6/3 oraz z Maciejem Romanowskim (NST mazowieckie) 6/4 6/4. W finale Wiktor zagrał przeciwko Adrianowi Smater (UKT Radość 90 Warszawa). Po wyrównanej walce mecz zakończył się wynikiem 6/3 4/6 10/4 na korzyść młodego łomżanina.

W deblu Wiktor Kosowski wspólnie z Janem Bruczko (NST mazowieckie) wygrali mecz  z parą z Klubu Tenisowego Warszawianka Warszawa - Jacek Wejchert i Wiktor  Zuzałek 6/0 6/1. Natomiast w półfinale chłopcy przegrali z Dawidem Boczkowskim (Matchpoint Żyrardów) i Krzysztofem Miętkiewicz(ST Tie Break) 6/2 6/7 (5) 8/10.

To już kolejny udany start Wiktora, który kończy się najwyższą pozycją na podium. Wcześniej dwa turnieje w Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim i Żyrardowie. Mamy powód do dumy…

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę