Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Kosowski zaskoczył w Warszawie i Wrocławiu

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum bardzo dobrze zaprezentował się startując w turniejach tenisa w Warszawie i we Wrocławiu. W Warszawie w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików Wiktor zajął trzecie miejsce w singlu i drugie w grze deblowej grając wspólnie z Wojtkiem Murawskim (Eurotenis Łódź). - Największe wakacyjne osiągnięcie Wiktora to drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów we Wrocławiu – mówi trener Tomasz Waldziński. - Nasz tenisista wygrał tam cztery trudne mecze przegrywając jedynie w finale z turniejową jedynką Zgoła Goranem (AZS Poznań).

Wiktor Kosowski
Wiktor Kosowski
Wiktor Kosowski i trenerzy UKS Return Łomża Aleksandra Durzyńska i Tomasz Waldziński
Wiktor Kosowski i trenerzy UKS Return Łomża Aleksandra Durzyńska i Tomasz Waldziński

- W obu turniejach zarówno tym młodzików jak i skrzatów nasz zawodnik rywalizował ze starszymi i dużo wyżej klasyfikowanymi tenisistami z całej Polski – podkreśla Waldziński. - Uważam że turniej we Wrocławiu będzie przełomowym momentem w karierze naszego młodego tenisisty. Wiktor dość gładko pokonał tam między innymi turniejową dwójkę Barcika Nikodema (Serwicom Tychy), a także rozgrywał świetne mecze z tenisistami z czołówki kraju.
Wyniki meczów i tabelki turniejowe w załączniku.


Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę