Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 30 października 2020 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski drugi w Warszawie

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął drugie miejsce w deblu w Turnieju Tenisa Młodzików w Warszawie. Łomżyński tenisista grał w parze z Filipem Komosińskim (MTC Warszawa).

Wiktor Kosowski drugi z lewej
Wiktor Kosowski drugi z lewej

Łomżyńsko-warszawski duet w pierwszej rundzie ograł parę rozstawioną z numerem drugim Oskara Karos (UKT Radość 90 Warszawa) / Filipa Zawartko (AKADEMIA PRO-AM Warszawa) 2-6 6-4 [10-7]. W półfinale wynikiem 6-4 6-3 pokonali Mikołaja Goldmana (AKADEMIA PRO-AM Warszawa) / Eli Mizerskiego (KT GINTER Warszawa). Natomiast w meczu finałowym 6-2 6-2 przegrali z Marcelem Dzieło (Klub Tenisowy Szczawno-Zdrój)/ Błażejem Sopolińskim (KKT Wrocław).

Organizatorem turnieju był klub UKS ST NET Warszawa, a w zawodach wystartowało 32 tenisistów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę