Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 grudnia 2021 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski drugi w Warszawie

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajął drugie miejsce w Turnieju Tenisa Młodzików organizowanego przez Klub Tenisowy „Net” Warszawa. W zawodach wystartowało 32 tenisistów, w większości ze stolicy.

Wiktor Kosowski i trener Tomasz Waldziński
Wiktor Kosowski i trener Tomasz Waldziński

W drodze do finału Wiktor Kosowski rozegrał pięć meczów. W pierwszej rundzie pokonała Michała Sadowskiego (Sinnet Club Warszawa) 6/2 6/0, a w drugiej Jakuba Paucza (KT Warszawianka Warszawa) 6/0 6/0. Mecz w ćwierćfinale był o wiele trudniejszy. Wiktor Kosowski spotkał się ze znacznie wyżej notowanym w rankingu PZT Igorem Kapuścińskim (ST Matchpoint Warszawa). Zawodnik z Łomży po zaciętej grze zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 7/6(6) i 6/4. 
Po tym zwycięstwie Wiktor Kosowski trafił do półfinałów turnieju, gdzie jego przeciwnikiem był  Jakub Mackiewicz (ST Matchpoint). Wiktor przed warszawskim turniejem był 119 w rankingu PZT, a Jakub 114. Na korcie dominował jednak zawodnik z Łomży, który cały mecz wygrał 6/2 i 6/3.
W finale przeciwnikiem Wiktora Kosowskiego był Jan Korczyc (A.M. Tenis Warszawa) – 84 w rankingu PZT. Mecz był bardzo zacięty i rozstrzygnął się dopiero w trzech setach:  6/1 5/7 6/7.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę