Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 28 października 2020 napisz DONOS@

Wiktor we Wrocławiu i Szczawnie- Zdroju

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wywalczył ćwierćfinał w singlu i zajął trzecie miejsce w grze deblowej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików we Wrocławiu. Jeszcze lepiej było w Szczawnie- Zdroju.

od lewej:  Wiktor Kosowski, Tomasz Waldziński, Antek Śmiechowski
od lewej: Wiktor Kosowski, Tomasz Waldziński, Antek Śmiechowski

W pierwszej rundzie wrocławskiego turnieju Wiktor 6/2 6/3 ograł Tomasza Pyzika (KT Clarena Wrocław). Następnie 6/3 7/6 (2) pokonał Filipa Bojko (Dwójka Zielona Góra). W ćwierćfinale nasz tenisista musiał uznać wyższość Kacpra Szymkowiaka (KZ AZS AWF Wrocław) przegrywając mecz 3/6 3/6. Kacper w rezultacie okazał się zwycięzcą całego turnieju. W grze deblowej Wiktor wspólnie z Filipem Bojko (Dwójka Zielona Góra) zajął III miejsce przegrywając w trzech setach mecz o finał z parą Marcel Dzieło (Klub Tenisowy Szczawno- Zdrój) / Bartłomiej Roś ( ZTT Złotoryja) 6/3  1/6  8/10.
Organizatorem zawodów był Klub Tenisowych Asów Wrocław.

Kolejny udany turniej odnotowaliśmy w Szczawnie- Zdroju. Wiktor wygrał debla i zajął drugie miejsce w grze singlowej. W pierwszej rundzie nasz zawodnik miał wolny los przysługujący rozstawionym graczom (decyduje ranking PZT). W drugiej 6/3 6/3 ograł Mikołaja Jańskiego (AT Promasters Szczecin). W półfinale Wiktor 7/6 (3) 3/6 6/4 pokonał Patryka Pałyszko (Matchpoint Żyrardów).  
W finałowym pojedynku nasz tenisista po zaciętej walce przegrał mecz wynikiem 6/7 (3) 4/6 z Marcelem Dzieło (KT Szczawno- Zdrój). Z kolei w deblu Wiktor wspólnie z Patrykiem Pałyszko w finale turnieju pokonali parę Mikołaja Jańskiego i Gabriela Wójcickiego (KT Szczawno-Zdrój) 1/6 6/4 10/4.

- Są to znaczące sukcesy Wiktora, gdyż w tym roku zmienił on kategorię wiekową i przeważnie rozgrywa mecze ze starszymi kolegami. Trenuje bardzo ciężko, gramy dużo ogólnopolskich turniejów i mamy nadzieję na coraz to lepsze wyniki – podkreśla trener Tomasz Waldziński dodając, że za tydzień OTK Zielona Góra. - Chciałbym również nadmienić, że w Szczawnie- Zdroju miał swój turniejowy debiut Antek Śmiechowski. Nasz tenisista pomimo przegranej zaprezentował się bardzo dobrze i z niecierpliwością czekamy na kolejne jego starty.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę