Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 24 listopada 2020 napisz DONOS@

Kosowski drugi w Zielonej Górze

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie rozgrywanym w Zielonej Górze - Z turnieju na turniej Wiktor gra coraz lepiej – cieszy się trener Tomasz Waldziński.

Wiktor Kosowski i organizatorzy OTK w Zielonej Górze
Wiktor Kosowski i organizatorzy OTK w Zielonej Górze

Jak relacjonuje Waldziński w pierwszej rundzie zielonogórskiego turnieju Wiktor 7/5 6/3 wygrał z Kacprem Królikowskim (AT Promasters Szczecin). W kolejnym meczu nasz tenisista wyeliminował turniejową jedynkę (30 miejsce w rankingu PZT) Szymona Goldszmyt (SKT Centrum Bydgoszcz) wygrywając 6/3 7/5. Półfinał turnieju był prawdziwym horrorem. Wiktor dość gładko wygrał pierwszego seta 6/3. W kolejnym przegrywając 0:3 doprowadził do stanu 5/5 i nie wykorzystując dwóch piłek meczowych przegrał go w tie-breaku 6/8. W trzecim secie Wiktor prowadził już 5/2, miał dwie piłki meczowe, ale przeciwnik Igor Wiatr (Fair Playce Poznań) wyrównał stan seta na 5/5. Ostatecznie Wiktor wygrał ten pojedynek 7/5 w trzecim secie. 
- W finale niestety nasz tenisista musiał uznać wyższość zawodnika z klubu SKT Centrum Bydgoszcz Maksymiliana Rogowskiego – podaje Tomasz Waldziński podkreślając, że z turnieju na turniej Wiktor gra coraz lepiej. - Jest coraz bardziej świadomy, iż musi ciężko pracować nie tylko na korcie, ale również na treningach ogólnorozwojowych. Zaczął zdawać sobie sprawę że zaplanowanie odpoczynku jest tak samo ważne jak treningów i startów w turniejach.  Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze…


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę