Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 24 listopada 2020 napisz DONOS@

HEXABANK CUP

Stanisław Kluczyński z ST Matchpoint Warszawa, który w finale pokonał Piotra Czembrowskiego reprezentującego KT Okuła Białystok, wygrał pierwszy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie HEXABANK CUP. Turniej rozegrano w weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym a sponsorem sportowej imprezy HEXABANK Spółdzielczy. Zwycięzcą turnieju okazał się Stanisław Kluczyński (ST Matchpoint Warszawa), który w finale wynikiem 6/2 6/1 ograł Piotra Czembrowskiego (KT Okuła Białystok). W półfinale zawodów znaleźli się Juliusz Stańczyk (MKT Łódź) oraz Góra Kajetan (KT Teniswil Warszawa). W grze deblowej natomiast zwyciężyli Juliusz Stańczyk i Stanisław Kluczyński pokonując 6/1 6/1 parę Kajetana Górę oraz Kaczorowskiego Jana (MKT Łódź). W półfinale debla znaleźli się Błażej Rafałowski / Antoni Śmiechowski (obaj UKS Return Łomża) oraz Piotr i Paweł Czembrowscy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Ryszard Fleszar z Olsztyna. 
Bardzo się cieszę, że Pan Piotr Kaczyński - Prezes  Banku HEXABANK Spółdzielczy idzie w ślady największych banków na świecie sponsorujących wielkoszlemowe turnieje tenisa i objął patronatem nasz Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (chłopcy do lat 12) – mówi Tomasz Poreda, prezes UKS Return Łomża. - Ta impreza doskonale wpisuje się w kalendarz zawodów organizowanych przez nasz klub i z pewnością przyczyni się do popularyzacji tej pięknej dyscypliny w naszym mieście.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę