Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 października 2020 napisz DONOS@

MJ Cup w Łomży

Dominika Sawicka z Warszawy wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek w Tenisie MJ Cup w Łomży. W finale turnieju 6/0 6/2 ograła Sylwię Lux ze Stawigudy. Grę deblową wygrała para Dominika Sawicka i Sylwia Lux. Aleksandra Łada (UKS Return Łomża) wspólnie z Agnieszką Murawską (Eurotenis Łódź) zameldowały się w półfinale debla.

Turniej rozegrany został na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży a głównym sponsorem imprezy byli Anna i Tomasz Męczkowscy właściciele MJ Jedwabne.
- Tydzień temu Hexabank Cup dla chłopców, teraz MJ Cup dla dziewcząt. Mam nadzieję, że te dwa nowe turnieje wpiszą się na stałe w kalendarz imprez ogólnopolskich organizowanych przez nasz klub mówi - Tomasz Poreda, prezes UKS Return Łomża. - Mam nadzieję, że przyczyni się to do popularyzacji tenisa w naszym mieście, a także naszego miasta w Polsce. Jeszcze raz dziękuję właścicielom firmy MJ Jedwabne za wsparcie finansowe przy organizacji tego turnieju.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę