Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

JBB Nadzieja Cup trwa…

Po dwóch dniach tenisowych zmagań na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zawodnicy OTK JBB Nadzieja Cup uplasowali się w czterech grupach finałowych turnieju.

Wiktor Kosowski (UKS Return Łomża) w pierwszej najlepszej grupie wygrywając w eliminacjach wszystkie trzy mecze. Kolejno z Jeremiaszem Woźniakiem (KT Warszawianka Warszawa) 7/6 (5) 6/3, Maciejem Popławskim (KT Warszawianka Warszawa) 6/0 5/7 10/5, Kamilem Doligalskim (WTS DeSki Warszawa) 2/6 6/2 10/7 . Adam Chojnowski (UKS Return Łomża) znalazł się w grupie trzeciej ogrywając Rafała Murawskiego (Fundacja Eurotenis Łódź) 6/3 6/7 (5) 10/6. Natomiast Antek Śmiechowski (UKS Return Łomża), najmłodszy zawodnik turnieju uplasował się w grupie czwartej. Wszyscy tenisiści w każdej z grup finałowych mają do rozegrania po 3 pojedynki, które zadecydują o końcowych wynikach ogólnopolskiego turnieju. Ze względu na chwilowe załamanie pogody ciąg dalszy OTK JBB Nadzieja Cup jutro od godziny 12.00. W zawodach mierzy się szesnastu tenisistów z Gdyni, Olsztyna, Warszawy, Łodzi i Łomży. Zapraszamy do kibicowania i na grilla z produktami JBB w Łysych.
Wiktor Kosowski jest uczniem SP 7 w Łomży, Adam Chojnowski PG 6 w Łomży a Antek Śmiechowski SP 9 w Łomży

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę