Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 stycznia 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Województwa w tenisie

Wiktor Kosowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, został mistrzem województwa podlaskiego młodzików w tenisie. Wiktor, który jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, wygrał turniej w Tabędzu koło Zambrowa.

Jak relacjonuje Tomasz Waldziński, trener tenisistów UKS „Return” Łomża, Wiktor w finale pokonał klubowego kolegę Adama Chojnowskiego 6/3, 6/3. W półfinale turnieju spotkali się Antek Śmiechowski (UKS Return Łomżą) i Łukasz Brzozowski (NST podlaskie). 
W grze deblowej zwyciężyli Wiktor Kosowski z Adamem Chojnowskim pokonując w finale braci Piotra i Pawła Czembrowskich (KT Okuła Białystok). 
Wiktor jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży. Adam Chojnowski uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Łomży, a Antek Śmiechowski w Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. W turnieju UKS Return Łomża reprezentowali również Błażej Rafałowski - uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży oraz Mikołaj Kuskowski ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży.

cz
pon, 02 października 2017 08:13
Data ostatniej edycji: pon, 02 października 2017 10:07:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę