Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 23 listopada 2020 napisz DONOS@

Srebro i brąz w Warszawie

Wiktor Kosowski, uczeń SP 7 w Łomży i zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wywalczył trzecie miejsce w singlu i drugie w grze deblowej na turnieju w Warszawie. Zawody rozgrywane były na kortach Centrum Tenisowego Prestige w Warszawie.

Wiktor po pierwszej wolnej rundzie, przysługującej rozstawionym zawodnikom 6/0 6/0 ograł Kajetana Kossakowskiego (WTS Orzeł Warszawa). W półfinale turnieju wygrał z  Jakubem Tomczykiem (UKT Radość 90 Warszawa) 4/6 6/4 7/6 (3), a następnie w walce o finał po długim i zaciętym meczu w trzech setach przegrał z Igorem Kapuścińskim (ST Matchpoint Warszawa) 6/4 3/6 2/6. 
W grze deblowej nasz tenisista wspólnie z Jakubem Strzeleckim (Eurotenis Łódź) wygrali mecz półfinałowy z parą  Jakub Krawczyk (KT TENISWIL Warszawa) / Maciej Popławski (KT Warszawianka Warszawa) 7/6 (0) 6/4. Natomiast w finale nasza para musiała uznać wyższość Igora Kapuścińskiego i Jakuba Tomczyka przegrywając 6/0 3/6 8/10. 
- To dobry start Wiktora, zarówno w półfinale singla jak i finale debla pierwsze sety rozstrzygnął na swoją korzyść. Zabrakło trochę szczęścia i znając Wiktora - pewnie koncentracji – mówi Tomasz Waldziński, trener tenisisty. - Przez ostatnie półtora miesiąca w okresie przygotowawczym pracowaliśmy przede wszystkim nad poprawą kondycyjnych zdolności motorycznych, a mniej czasu poświęcaliśmy na treningi tenisowe, więc ten turniej zaliczamy do udanych. Za tydzień Mistrzostwa Województwa Młodzików, kolejny weekend to wyjazd na ogólnopolski turniej do Łęcznej. Jestem przekonany, że Wiktor bardzo szybko „wejdzie” na swój właściwy poziom gry i w kolejnych turniejach spisze się jeszcze lepiej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę