Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 września 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa woj. podlaskiego w tenisie młodzików

Wiktor Kosowski i Adam Chojnowski z UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym to finaliści Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (chłopcy do lat 14).

Turniej odbył się w Tabędzu koło Zambrowa. Wiktor w półfinale 6/2 6/2 pokonał Piotra Czebrowskiego z KT Okuła Białystok natomiast Adam 6/4 6/2 Pawła Czembrowskiego starszego brata Piotra. W finale zawodów Wiktor Kosowski 6/2 6/3 ograł klubowego kolegę Adama Chojnowskiego.
W grze deblowej Wiktor z Adamem zajęli pierwsze miejsce pokonując braci Czębrowskich z Białegostoku. Na trzecim miejscu uplasowali się Antek Śmiechowski (Return Łomża) i Łukasz Brzozowski (NST Podlaskie).
Wiktor jest uczniem SP nr 7 w Łomży, Adam PG 6 w Łomży a Antek SP nr 9 w Łomży.
Za tydzień  Mistrzostwa Podlasia Skrzatek w Łomży, za dwa Skrzatów w Białymstoku (dziewczęta i chłopcy do lat 12).

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę