Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

XVI Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Sandra Bałdyga i Błażej Rafałowski, Antek Śmiechowski i Wiktor Lemański, Anita Bikowska i Adam Chojnowski to zwycięskie pary deblowe tegorocznych Zimowych Mistrzostw Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Bartek Biedrzycki wygrał Turniej Mini Tenisa a w najmłodszej grupie tenisowych adeptów zwycięzcami byli wszyscy. Przez dwa grudniowe weekendy w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży stu czterech tenisistów rywalizowało o miano najlepszego tenisisty w pięciu kategoriach wiekowych.

Najmłodsza tenisistka  to 5-letnia Marysia Jankowska natomiast najstarsi uczestnicy zawodów  to tegoroczni  maturzyści z naszego III LO. Tenisowi krasnale rozgrywali turniej w formie Baloniady i Talentiady gdzie oprócz umiejętności technicznych sprawdzana była także ich  sprawność fizyczna. Starsze grupy rozgrywały pełne sety. Drabinki turniejowe skonstruowaliśmy  w ten sposób aby pierwszy przegrany mecz nie eliminował zawodnika z turnieju. Młodzież oprócz rywalizacji na korcie mogła również  sprawdzić  i doskonalić swoje umiejętności na stołku sędziowskim.  
Organizatorem sportowej imprezy był  Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża. Dziękujemy Restauracji Cztery Pory Roku, Firmie FIT IT oraz  Urzędowi Miasta Łomża za pomoc w organizacji turnieju. 
Patronat nad tenisową imprezą  objął  Prezydent Miasta Łomży - Mariusz Chrzanowski.  

Wyniki Turnieju:
Talentiada tenisowa uczestnicy:  Gabrysia Bagińska, Magda Biedrzycka, Iza Waldzińska, Marysia Laskowska, Marysia Jankowska, Oliwia Szydlik, Marysia Jankowska, Zosia Durzyńska, Nel Sęk, Lena Kordowska, Julia Trzaska, Olek Kaczyński, Ksawery Sokołowski, Seweryn Wałkuski.

Turniej Mini Tenisa
I miejsce - Biedrzycki Bartek
II miejsce - Faszcza Krzyś
III miejsce - Sachmaciński Julek

Turniej deblowy
Gr. 1 
I miejsce - Bałdyga Sandra / Rafałowski Błażej
II miejsce - Ola Wawrzyniak/ Aniela Galińska
III miejsce - Maks Kaczyński/ Mateusz Długozima
Gr. 2
I miejsce -  Śmiechowski Antek/   Lemański Wiktor 
II miejsce - Bikowska Weronika / Bikowska Natalka 
III miejsce - Julia Batko/ Ala Pietruszewska
Gr. 3
I miejsce - Anita Bikowska/ Adam Chojnowski
II miejsce - Maja Cyndzas/ Bartek Cyndzas
III miejsce - Zuzia Łempicka/ Alek Modzelewski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę