Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

13-latek z Łomży drugi w warszawskim turnieju dla zawodników do lat 16.

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w turnieju tenisa kadetów w Warszawie. - To bardzo udany start Wiktora – podkreśla Tomasz Waldziński, trener młodego tenisisty. - Ma dopiero 13 lat, a turniej rozegrany był w kategorii kadetów czyli chłopców do lat 16. Cieszę się, że Wiktor kondycyjnie wytrzymał trudy turnieju, gdyż każdy start w Warszawie to gra z przeciwnikami na bardzo wysokim poziomie.

Wiktor Kosowski z trenerem Tomaszem Waldzińskim
Wiktor Kosowski z trenerem Tomaszem Waldzińskim

W pierwszej rundzie po bardzo zaciętym meczu i dwóch tie-breakach nasz tenisista 7/6 (3) 7/6(3) ograł Viktora Blom (WTS Orzeł Warszawa). W kolejnym meczu 6/4 6/4 pokonał Jakuba Grabczana (KT Błonia Kraków). Następnie 6/3 7/5 wygrał z Kamilem Doligalskim (DeSki Warszawa). W półfinale turnieju Wiktor 6/4 6/4 ograł turniejową jedynkę Karola Szczapa (ST Tie Break Warszawa). Niestety w finale 3/6 3/6 przegrał z o trzy lata starszym Bartoszem Cichackim (AM Tenis Warszawa).

Wiktor Kosowski jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę