Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Awans młodego tenisisty

Wiktor Kosowski, uczeń Szkoły Podstawowej Nr 7 i zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajmuje 17 miejsce w rankingu Polskiego Związku Tenisa. Na liście rankingowej PZT Młodzików (chłopców do lat 14) sklasyfikowanych jest 362 tenisistów z całej Polski.

Wiktor Kosowski z trenerem Tomaszem Waldzińskim
Wiktor Kosowski z trenerem Tomaszem Waldzińskim

- Nasz tenisista po ostatnio udanych startach w turniejach ogólnopolskich w Zielonej Górze, Łęcznej, Warszawie, Wrocławiu i Łomży zdobył cenne punkty do rankingu PZT i dzięki temu awansował na tak wysoką pozycję – mówi dr Tomasz Waldziński, trener młodego tenisisty. - Wiktor zostaje w tej kategorii wiekowej i przez kolejny rok i oceniając jego predyspozycje do tenisa jestem przekonany, że już niedługo znajdzie się w pierwszej 10-ce - dodaje.

zobacz: LISTA KLASYFIKACYJNA PZT NR 1/2018 Młodzicy (do 14 lat)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę