Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 września 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Podlasia w tenisie do lat 12

Sandra Bałdyga druga w singlu i pierwsza w deblu, Ola Wawrzyniak trzecia w singlu - to wyniki zawodniczek UKS Return Łomża, klubu tenisowego działającego przy III LO w Łomży, w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach KT Zwierzyniec Białystok.

Sandra Bałdyga i Paulina Aleksandrowicz
Sandra Bałdyga i Paulina Aleksandrowicz

Sandra wygrała grę podwójną wspólnie z Pauliną Aleksandrowicz z Suwałk, wśród chłopców najlepszy okazał się Piotr Czembrowski z Białegostoku.
W turnieju wystartowało siedmiu tenisistów z klubu UKS Return Łomża. Wśród dziewcząt - Aniela Galińska, Ola Wawrzyniak, Iza Czerwińska i Sandra Bałdyga. Natomiast chłopcy reprezentujący Łomżę to Maks Kaczyński i Błażej Rafałowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę