Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Klewicki Szymon wygrał turniej Tenis 10

Szymon Klewicki, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrał turniej z cyklu Tenis 10 w Piszu.

- Starty ośmioletniego Szymona w turniejach to bardzo dobry prognostyk na przyszłość – podkreśla Tomasz Waldziński, trener tenisistów. - Nie chodzi tu oczywiście o wynik, ale o jego odwagę i rzadko spotykaną w tym wieku chęć rywalizacji. Tenis to sport indywidualny więc każda ewentualna przegrana wiąże się z dużym i niepotrzebnym stresem  młodych sportowców... Tym bardziej należą się tu wielkie gratulacje. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę