Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Udany tenisowo weekend

Wiktor Kosowski pierwszy, Antek Śmiechowski trzeci w Białymstoku. Trzeci również Szymom Klewicki, ale w Olsztynie. Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, którzy w weekend grali na turniejach w miastach wojewódzkich.

- Wiktor z Antkiem grali w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików (chłopcy do lat 14) z kolei ośmioletni Szymon turniej z cyklu Tenis 10 – przekazuje Tomasz Waldziński, trener tenisistów  UKS Return Łomża. - Zwycięstwo Wiktora było raczej pewne, natomiast Antek sprawił miłą niespodziankę pokonując 6/3 6/4 Kacpra Dudzińskiego (AT Dzikiewicz Białystok). Brawa należą się również Szymonowi który tydzień temu wygrał turniej w Piszu, a teraz przywiózł medal z Olsztyna.

Organizatorami zawodów były kluby tenisowe KT Zwierzyniec Białystok i KT Budowlani Olsztyn. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę